Narozeninová oddílovka

Zapsala Sára

19. 3. 2019 jsme se jako každé úterý sešli v 17h na klubovnách, ale tahle schůzka nebyla jako žádná jiná. Náš oddíl měl totiž narozeniny! Začli jsme hrou, při které jsme za plnění nejrůznějších úkolů získávali fotky a názvy akcí od samého začátku naší oddílové historie až po současnost. Fotky jsme přiřadili k názvům akcí a pověsili je jak šly po sobě na provázek – vytvořili jsme tak naší jedinečnou časovou osu, která zobrazovala naši pestrou historii. Nebyl to nejjednodušší úkol, ale o to zajímavější bylo jeho plnění a když jsme to zvládli, vypadalo to krásně! Tuto osu jsme přenesli do klubovny, kde nám zdobí celou jednu stěnu!

A co by to bylo za narozeninovou oslavu bez dortu? Jako třešničku na naší oddílové historii jsme si společně užili dort, pokecali a vyrazili domů.