Cyklovýlet

Zapsal: Kuba

20.května jsme vyrazili na náš první oddílový cyklovýlet. Zúčastnilo se hodně dětí i někteří z řad rodičů.

Ráno jsme se sešli na klubovnách, všichni s kolem, helmou, jídlem a pitím na celý den. Náš cíl cesty byl jasný – Hromnické jezírko. Vyjeli jsme, čekal nás hned na začátku kopec nahoru, ale zvládli jsme ho všichni a pokračovali v cestě. První zástavku jsme měli u drahotínského rybníku, kde jsme odložili kola a dali jsme si lehkou sváču, očekávali jsme připojení další rodiny, místo toho nás jedna rodina opustila. Po pauze jsme vyrazili dál a cestou se k nám konečně přidali Míša s Amálkou i s rodiči.

Po několika odjetých kilometrech jsme dorazili k cíli cesty. Tam nás čekala pauza na oběd a prozkoumání jezírka a okolí bez kol. Potom jsme sjeli zpátky dolů k hospodě, kde jsme si dali nanuka a limču a zahráli si fotbal.

Po dlouhém odpočinku jsme vyrazili zpátky do Plzně. Troll spadnul do kopřiv, Krokouš si zapomněl batoh, ale všechno se to přežilo. Cesta byla skvělá, moc se nám všem líbila a cyklovýlet jsme si užili. Doufám, že si to příští rok zopakujeme.

Tento záznam byl publikován v Kronika . Uložit odkaz do záložek.