Výprava do Stodu

(pro všechny členy oddílu)

Po úspěšném podzimním výletu za hledáním ztracených míst se opět na další takový vydáme. Na rozdíl od podzimní výpravy však navštívíme místa, která o svou slávu sice přišla, dokonce několikrát, ale pokaždé si jí dokázala získat nazpět. A letos je tomu přesně 100 let, co nedaleko Stodu takové místo znovu vzniklo a vzkvétá dodnes. O to přece nemůžete přijít 🙂

Sraz: sobota 18.3. v 8:00 u paluby Hamburk před hlavním nádražím v Plzni

Konec: 17:40 tamtéž (po dohodě možno vystoupit na Skvrňanech nebo Jižním Předměstí)

Cena: 100 Kč

S sebou: svačina a pití na celý den, teplé oblečení na ven, pláštěnka, obuv do nepohody (možná bude pršet nebo se trošku zabahníme), psací potřeby, skautský šátek, kapesní nožík.

Své děti můžete přihlásit do 14.3. na mail joseph.borik@gmail.com nebo SMS na číslo +420777449581, případně vedoucím schůzek.