Vánoční oddílovka

Čas neúprosně letí a stejně jako minulý rok se sejdeme na Vánoční schůzce, kde se pobavíme, zabavíme a čaje popijeme.

Kde a kdy se to bude konat ptáte se?
Tento rok se uskupíme v sobotu 17.12. do střediskové klubovny v 15:00 a končit budeme v 17:30.

Co se bude dít a co sebou?
Posezení bude typu čajovna takže si můžete přinést deku, dekooveral nebo klidně i nějaký polštářek na sezení. Hlavním pitivem bude čaj, tak nezapomeňte hrneček nebo kelímek a klidně přineste krabičku svého oblíbeného čaje, abyste se mohli rozdělit s kamarádama. Aby to nebylo nůďo, nahoďte na sebe co nejvánočnější ohoz (klidně posypte outfit špetkou šílenství a výstřednosti), bude soutěž o nejlepší Vánoční ohoz. Budou se hrát hry, budeme chillovat a povídat si a můžete se tešit na exkluzivní záznam z tábora z rukou tří reportýřů. Nezapomeňte se s ostatními podělit o nějaké cukroví (za nejlepší cukroví vás odměna nemine), ale klidně přineste i jinou mňamku ať nejsme přecukrovaný. No a co se dárku týče, přineste kliďánko svým kamarádům dárečky, ale hlavně přineste jeden, který se pak dá do slosování a každý si nějaký vybere. Nezapomeňte ale, že společný dárek má téma: ECO/Low waste/zero waste (ať s touto kratochvílí zbytečně nezatěžujeme životní prostředí).

Dejte nám prosím vědět, kdo na schůzku dorazí na email hatejmat@gmail.com nebo na schůzce.

Tento záznam byl publikován v Akce . Uložit odkaz do záložek.