Zpívaná pro Hydru

Zapsala Sára

3. 5. 2019 jsme se sešli na klubovnách. Dorazili příznivci zpívání z Hydry + pár vedoucích. Vytáhli jsme večeře, jednoduché nástroje, zpěvníky, úsměvy, dobrou náladu, naladili hlasivky a naše představení mohlo začít! Hrozně nás zpívání bavilo, a tak jsme hráli, zpívali a smáli se až do noci. Nechyběly naše oblíbené táborové písničky jako jsou Rána v trávě, Nagasaki Hirošima, Nosorožec či Hvězdář, ale ani novější, hlavně písničky od Michala Horáka a Pokáče! Moc jsme si oblíbili cajon – takový bicí hudební nástroj. Když nás zpívání unavilo, rozbalili jsme spacáčky a šli spát. Ráno už jen uklidit a s ochraptělým a vyřvaným hlasem vyrazit domů! Moc jsme si to užili a těšíme se na další společné zpívání – hudby totiž není nikdy dost!