Brigáda v areálu

Autor: Olie

kam: Klubovny

od: 7.4.2018 do: 7.4.2018

Jako každoročně nás opět čeká brigáda na klubovnách. Práce v okolí kluboven je plno, takže se hodí každá ruka.

Sraz: v 8:45

Předpokládaný konec ve 14h. (Jako každý rok je čas konce nejistý. Můžeme skončit dříve nebo se práce mohou protáhnout. Počítejte s tím prosím.)

S sebou: Pracovní rukavice, pracovní oblečení, obědo-svačinu (Uděláme soutěž v nejzajímavějším obědu), pití. Čeká nás krášlení areálu, likvidace náletů a jejich pálení a nesmíme zapomenout na vylepšování naší klubovny.

Navíc máme na večer pro rovery a vedoucí připravenou relaxační akci. Budeme mít oheň s hudbou, projektor a nějaké filmy (předpokládám, že bude prostor i pro vlastní), klubovny na hraní deskovek nebo poklidné popíjení čaje. Volně začínáme v 18h.