Sněžná výprava

 

Kromě kluboven jsme jako doma na pár dalších místech v republice: na našem tábořišti, na Paulince a taky na Friši, kam jezdíme každý rok v zimě. Letos tomu nebude jinak, tak si zabalte oteplovačky a hurá za sněhem!

Sraz: v pátek 10.1. v 17:10 na nádraží

Konec: v neděli 12.1. v 18:20 opět na nádraží

Sebou: večeři na pátek, buchtu na snídani, spacák, karimatku, ešus a lžíci, hrneček, přezůvky, oblečení a boty do sněhu, baterku, nůž, hygienu, toaletní papír, papír a tužku, šátek, skautský šátek (již na sobě)

+ boby, lopatu, plachtu nebo cokoliv, co jezdí na sněhu.

Aktuální počasí, zda je sníh či ne, můžete sledovat na webkamerách (nedaleká Chata Šumava Hojsova Stráž)

Cena: 400,-

Přihlašování do 7. 1. na marketavladarova@seznam.cz.

 

 

 

Tento záznam byl publikován v Akce . Uložit odkaz do záložek.