Vánoční pohoda

Kdy: 20. – 21. prosince

Kde: Klubovna Delfínů – Habrová 38

Cena: 100,-

S sebou: všichni: přezůvky, cukroví, dárky pro kamarády a společný dárek*

pro přespávače: spacák, karimatku, věci na spaní, hygienu, večeři, snídani

Letošní vánoční oddílovka je s přespáním a je rozdělená na 2 části. Od 17:00 do 20:00 je klasická vánoční schůzka, jak ji známe. Od 20:00 dál je již volnější program s přespáním. Kdo má rád takhle před svátky pohodlí domova, může zůstat jen na první část. Ale rádi se společně v co největším počtu podíváme třeba na nějaký hezký film. Přespání končí v sobotu v 10:00.

Přihlašování probíhá do čtvrtku 19.12. na schůzkách nebo na mail hatejmat@gmail.com.

*Společný dárek je dárek, který každý přinese nepopsaný, který se dá zabalený pod stromeček, poté si každý vylosuje svůj dárek. Každý si tím ze schůzky odnese alespoň jeden dárek. Letos musí společný dárek začínat na písmeno Š, Č, Ř, Ž, Á nebo Í.

Dobrák od kosti co má rád sladkosti!