Oslavy 100 let doubraveckého skautingu

Rád bych vás pozval na oslavy na naše doubravecké klubovny.

Sraz v 8:15 na klubovně.

Program bude následující:

9:00 nástup
9:30-12:00 velká středisková hra
oběd
13:00 nástup, vyhlášení výsledků a vysvětlení odpoledního programu
13:30-16:30 odpolední program: výstava kronik, výroček a historických předmětů a fotek, panely s historií střediska, kvíz k historii střediska, aktivity jednotlivých oddílů v klubovnách a prohlížení kronik v klubovnách, fotokoutek, promítání filmů, hlasování o fotosoutěži atd. Volný program, děti si obcházejí jednotlivé aktivity, jak samy chtějí.
17:00 slavnostní nástup s proslovy a položením květin k desce letců, zasazení pamětního stromu u Kalahari klubovny, slavnostní přípitek plecháčky
18:30 zapálení slavnostního ohně, předávání ocenění

Po skončení slavnostního ohně (cca 19:00) odchod domů. (Těm, kteří nám budou pomáhat na nedělní Apriliádě, nabízím možnost přespání na klubovně)

Sebou: skautským kroj s šátkem v dobrém stavu, jídlo a pití na celý den, plecháček na slavnostní přípitek, oddílové tričko
Prosím o nahlášení účasti/neúčasti na hubertkuba@seznam.cz do pátku 29.3.