Bota v písku

Autor: Woody

Sešli jsme se v neděli 12.11. v 8:45 na náměstí u andělíčka. Dorazili jsme já (Woody), Čaučau, Venčil, Troll, Klíště, Sam, Hanička, Vojtík, Sára, Týna, Markéta a Mejla. Následně jsme se přesunuli do Muzea strašidel, kde nás po krátkém rozhovoru s naší „paní učitelkou“ Markétou přivítala milá paní průvodkyně. Povídala nám o tom, jak vznikla Plzeň, o Radoušovi a tak o všemožných strašidlech. Ukázala nám je dokonce v životní velikosti!!! Po velice zábavné a zajímavé hodině jsme muzeum opustili a vydali se s mapou a plným papírem úkolů objevovat náměstí a jeho okolí. Po další hodině jsme se celí promrzlí vydali nakoupit a pak hurá do teplíčka klubovny uvařit oběd.

Zatímco se vařil oběd, zahráli jsme si spoooooustu her. Dokonce jsme uspořádali Skautstar, kde vyhráli náhodní kolemjdoucí Kuba a Mařena po jejich úžasném výkonu, kde nám ukázali jak krásně tančí kolem sloupu :D. Po zpívání písničky, kterou se nás Markéta snažila naučit, vynikající Číně, souboji o kukuřici, zpívání další písničky (tentokrát Franta a pádlo v Sáry podání), odhazování rajčat a uklízení jsme pokračovali v Markéty úžasných hrách. Mimo jiné jsme hráli Křižom nekřižom, chvíli jsme byli zvířátka, hráli jsme si na otce Abraháma a jeho syny a nakonec se z nás stali vrazi ;D. Potom už si nás rozebrali rodiče a odvezli domů. Celý den byla legrace a moc jsme si to užili!