Tábor 2017

Napsal: Olie

Rok se s rokem sešel a my jedeme opět na tábor. Podruhé navštívíme stále ještě neprozkoumané místo jižně od obce Branišov přímo na soutoku Úterského a Bezděkovského potoka

Sraz: neděle 2.7.  13.00-16.00

Odjezd: sobota 15.7. dopoledne

Doprava: vlastní až na tábořiště

Strava: táborová kuchyně

Cena: 3300,- (a 2900,- pro každé další dítě ze stejné rodiny)

Přihlášky spolu s pokyny jak zaplatit jsou k dispozici na klubovnách a pod následujícím odkazem zde

Letos je třeba věnovat pozornost souboru Padawan 2017, který obsahuje možné volby zaměření programu tábora, které jsou součástí přihlášky.

Souhlas s poskytováním informací o zdravotním stavu dítěte je k dispozici pouze na klubovně.

Podrobné informace, jak se připravit před odjezdem na tábor:  „Vše co potřebujete vědět!“

Přihlášku (její horní část) potřebujeme mít spolu na klubovnách do 9. června (viz pokyny k přihlášení a platbám výše). Peníze pak stačí doručit o týden později 16. června.

Dolní část přihlášky spolu se „Souhlasem s poskytováním informací o zdravotním stavu dítěte“ je potřeba dovézt až na tábor, ovšem s podpisy od obou rodičů!

Jste z toho všeho zmatení? Pokud ano, je nejlepším řešením přijít na oddílovou schůzku o táboře, která bude 8. června a nejen pro děti ale i pro Vás rodiče (v areálu kluboven). Samozřejmě můžete kdykoli napsat email na Olie@skaut.cz nebo zavolat.