Array ( )
Logo webu
podkresová fotka

Co, byste měli vědět.

Jsme smíšený skautský oddíl, vzniklý letos (2012) z dvou dlouhodobě spolupracujících menších oddílů s dlouholetou historií. Scházíme se jednou týdně na schůzce, jezdíme každý měsíc na výpravu a na začátku prázdnin se zabydlíme na dva týdny v týpí. Celoročně připravujeme dětem pestrý program: hrajeme hry, vyrážíme do přírody, jezdíme na vodu a podnikáme monoho netradičních aktivit.

Jsme součástí střediska "5. květen", takzvaných skautů z Doubravky. WWW

Učíme děti: samostatnosti, tábornickým dovednostem a zdravovědě
Dohromady tvoříme: sehranou partu, část unikátní komunity, zajímavá videa ZDE můžete shlédnout fotky z naší činnosti:

Kdy se vlastně scházíme?

V Úterý (17.00-19.00 –děti 6-12 let) a ve Čtvrtek (17.00-19.00 –děti 12-21 let) ve skautských klubovnách pod Chlumem na Doubravce (Nápověda ZDE).

Pokud chceš zajímavým způsobem trávit čas, občas se něco nového naučit a hlavně zažít spoustu legrace, neváhej a kontaktuj nás...

Oddílová komixová fotografie

2018 © Radek Vais "Olie"